Prelegenci

 • Maciej Orłoś
  Maciej Orłoś
 • Joanna Malinowska – Parzydło
  Joanna Malinowska – Parzydło
 • Waldemar Dziwniel
  Waldemar Dziwniel
 • Dr hab. Agata Gąsiorowska
  Dr hab. Agata Gąsiorowska
 • Klaudia Pingot
  Klaudia Pingot
 • Kuba Szczepanik
  Kuba Szczepanik
 • Agnieszka Halama
  Agnieszka Halama

Szkoła Praktyków Wizualnych

Specjalnie dla PMI Wrocław, Agnieszka Halama ze Szkoły Praktyków Wizualnych przeprowadzi zapis graficzny Psychologii w Biznesie i Zarządzaniu Projektami!

Graphic recording to realizowany na żywo, na dużym formacie, graficzny zapis poszczególnych wykładów konferencyjnych, pozwalający na zrozumienie trudniejszych zagadnień i utrwalenie treści przez uczestników. Graficzna prezentacja zawiera kluczowe idee, a połączenie haseł i zabawnych rysunków sprawia, że zapamiętywanie treści jest o wiele łatwiejsze.

 

Maciej Orłoś

Urodzony w Warszawie. Studiował w Warszawie. Pracuje w Warszawie. Mieszka w Warszawie.
Przez ponad 25 lat prowadził Teleexpress, w TVP1. Od 1 listopada 2016 do 31 marca 2018 w Telewizji Wirtualnej Polski. Grywał w filmach, prowadził inne niż Teleexpress programy – cykliczne i jednorazowe, a także pisze książki dla dzieci. Od kilkunastu lat prowadzi szkolenia, głownie dotyczące występów publicznych. Od prawie dwudziestu lat prowadzi tzw.eventy, inaczej mówiąc – jest konferansjerem, choć nie przepada za tym słowem, od konferansjera woli “host’a”. W 2008 roku został odznaczony przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski – za działalność opozycyjną w latach 80.

Dziennikarz, gospodarz programów telewizyjnych, konferansjer i prowadzący wydarzenia specjalne, konferencje oraz gale. Jeden z najbardziej popularnych dziennikarzy i prezenterów telewizyjnych w Polsce – laureat czterech Wiktorów, w tym Super Wiktora za całokształt dokonań oraz Telekamery.

Trener wystąpień publicznych, autoprezentacji i kontaktów z mediami.

Joanna Malinowska – Parzydło

Doświadczony praktyk biznesu, doradca zarządów. Wieloletnia dyrektor komunikacji i HR w koncernach medialnych m.in. w Rzeczpospolitej i TVN. Prekursorka zarządzania reputacją i silną marką osobistą w Polsce. Blogerka „Jesteś Marką”. Autorka książki „Jesteś marką. Jak odnieść sukces i pozostać sobą”. Założycielka Personal Brand Institute. Pomysłodawca i lider think tanku HR Influencers. Założycielka Polskiego Stowarzyszenia Mentoringu. Wykładowca MBA. Mama Janka i Olka.

 

Waldemar Dziwniel

Ekspert w dziedzinach zarządzania ludźmi i wystąpień publicznych. Prezes Zarządu Firmy Doradczej „Fabryka Motywacji Sp. z o.o.”. Menedżer z wieloletnim doświadczeniem w obszarach zarządzania zmianąi motywowania zespołów. Coach ICF i mentor z praktyką ponad 1300 godzin w procesach rozwoju średniej i najwyższej kadry menedżerskiej. Niezwykle skuteczny doradca w konstruowaniu i implementacji projektów i procesów biznesowych w dużych organizacjach. Absolwent Francuskiego Instytutu Zarządzania w Warszawie.

Zawodowy aktor. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie, dyplom 1985. Doświadczenia w zawodzie nabywał pracując w teatrach: Starym w Krakowie, Dramatycznym w Gdyni oraz Wybrzeże w Gdańsku. Równolegle pracował jako Szef Sekcji Informacji i Producent radiowy w radiu ARnet  w Gdańsku.

W latach 2009-2016 wykładowca-gość na Wydziale Zarządzania Politechniki Łódzkiej (Studia Zaoczne). Przedmioty: „Coaching i Mentoring” , „Motywowanie Pracowników i powiększanie więzi z Firmą”.

W przeszłości wiceprezes Fundacji „Satoris” – czynnie walczącej z wykluczeniem i biedą. Felietonista pisma „Wspak” poświęconego problemom społecznym.

Prezes, Coach i Senior Trener  firmy „Fabryka Motywacji”. Współpracownik wielu wiodących firm rozwojowych i standaryzacyjnych w obszarze coachingu, szkoleń i rozwoju (SPMP Stowarzyszenie Project Management Polska – IPMA Standard).

Aktywny komentator rzeczywistości biznesowej w czołowych mediach ogólnopolskich i branżowych (m.in. Harvard Business Review Polska, Gazeta Wyborcza, Personel i Zarządzanie, Personel Plus, Puls Biznesu).

 

Dr hab. Agata Gąsiorowska

Prof. Agata Gąsiorowska naukowo zajmuje się psychologią ekonomiczną i zachowaniami konsumenckimi, a w szczególności psychologicznymi funkcjami pieniędzy i bezrefleksyjnym kupowaniem. Interesuje się tym, do jakich celów – poza kupowaniem – ludzie wykorzystują pieniądze oraz w jaki sposób mogą one zmieniać ludzkie funkcjonowanie. Bada również indywidualne różnice w zakresie postaw wobec pieniędzy. Autorka książki pt. „Psychologiczne znaczenie pieniędzy” (2014) oraz wielu artykułów naukowych, publikowanych w Polsce i za granicą. Na II Wydziale Psychologii we Wrocławiu prowadzi zajęcia z zakresu psychologii pieniędzy, konstruowania testów psychologicznych oraz metodologii badań psychologicznych. Jest redaktorem naczelnym czasopisma Psychologia Ekonomiczna, skarbnikiem międzynarodowego stowarzyszenia International Association for Research in Economic Psychology.

Klaudia Pingot

Autorka książek, psycholog, youtuberka oraz była oficer Centralnego Biura Śledczego KGP. Empatyczna, profesjonalna i z dużym poczuciem humoru.
Po porzuceniu służb mundurowych została coachem i trenerem, kończąc studia psychologicze. W ciągu kilku lat stworzyła dwie marki – SpecBabkę oraz Smart Coaching. Kilkunastotysięczną społeczność SpecBabek wspiera poprzez działania on-line i spotkania stacjonarne.
Specjalizuje się w psychologii osiągania celów, technikach wywierania wpływu oraz leadershipie. Stworzyła metodę FitMind – wpływania na ciało poprzez umysł i emocje. Lubi być transparentna i szczera w budowanych relacjach. Ma dystans do siebie i swoich porażek, uważa, że to jest źródłem jej sukcesów.

Kuba Szczepanik

Kuba Szczepanik jest trenerem i konsultantem zwinności w ramach inicjatywy 202 Procent. Przez 3,5 roku propagował wykorzystanie agile w mBanku, gdzie zajmował się wsparciem zespołów scrumowych i konsekwentnie wpływał na zmiany niezbędne na poziomie organizacji, które umożliwiają wykorzystanie korzyści płynących ze zwinnego podejścia do rozwoju produktu. Wcześniej zarządzał centrum kompetencyjnym agile w Grupie Allegro, gdzie z sukcesami wspierał transformację na Scruma w zespołach rozwijających allegro.pl, agito.pl i payu.pl oraz zespoły kanbanowe zajmujące się utrzymaniem infrastruktury. Ma doświadczenie jako Scrum Master i certyfikował się w tej roli po ukończeniu szkolenia z jednym z twórców Scruma. Fascynuje go zmiana, jaka następuje w organizacjach, które zastosowały agile.

Agnieszka Halama

Agnieszka Halama – certyfikowany trener warsztatu grupowego, trener myślenia wizualnego, pedagog, psychoterapeuta, prezes Fundacji Marchewkowe Pole, certyfikowany ekspert strategii rozwoju wolontariatu w Polsce.