20.10.2017

DoubleTree by Hilton Wrocław

ul. Podwale 84

Psychologia w biznesie i zarządzaniu projektami to projekt wrocławskiego oddziału PMI,  którego celem jest wypełnienie przestrzeni pomiędzy wymianą wiedzy dotyczącą metodyk zarządzania projektami i rozwiązań biznesowych. Przestrzeni dla zespołów projektowych, kierowników projektów oraz menedżerów wyższego szczebla. Przestrzeni odpowiedzialnej za implementowanie teorii psychologii w codzienną pracę, motywację, zaangażowanie, eliminowanie złych nawyków oraz elementy perswazji.

Założeniem konferencji jest wyjście do szerszego grona odbiorców i promowanie zarządzania projektami, ale w zupełnie innym ujęciu. Najważniejsza jest perspektywa człowieka w otoczeniu organizacji, którego definiują postawy, emocje i zachowania. Odpowiemy na pytania jak sprawnie funkcjonować w zmiennym otoczeniu, jak wpływać na wydajność i przede wszystkim jak osiągnąć satysfakcję z pracy.

Ze szczególnym naciskiem omówimy komunikację, która stanowi istotną przyczynę porażek wielu projektów oraz niewłaściwych relacji międzyludzkich, a przede wszystkim niezależnie od przyjętej metody stanowi kluczowy czynnik prowadzenia projektu.

Odbiorcy

Psychologia w biznesie i zarządzaniu projektami wychodzi poza branżę IT i świat korporacji, swoje miejsce znajdą w niej także product managerowie, branża HR czy Sprzedaż. Konferencja kierowana jest do wszystkich osób pragnących podnieść swoje kompetencje miękkie, nabrać dystansu i zdobyć sporą dawkę motywacji.

Prelegenci
PMI Wroclaw2016 069-min

Wydarzenie wesprą trenerzy biznesowi, praktycy zarządzania projektami, psycholodzy  z wieloletnim doświadczeniem w kraju i zagranicą: Joanna Heidtman, Piotr Piasecki, Prof. Andrzej Blikle, Iwona Wierzbicka i Paweł Tkaczyk. Konferencję zamknie panel dyskusyjny, który poprowadzi Aleksandra Szczepaniak. W trakcie panelu  prelegenci odpowiadać będą na zadawane pytania.

PMI Wrocław
PMI Wroclaw2016 026-min

PMI Wrocław to jeden z 11 oddziałów PMI Poland Chapter. Skupia wolontariuszy zaangażowanych w tworzenie wydarzeń promujących zarządzanie projektami i wymianę najlepszych praktyk. Organizuje seminaria, warsztaty oraz konferencje. Wolontariusze wierzą w to, że pasja połączona z kreatywnością pozwala tworzyć nowe projekty. Psychologia w biznesie i zarządzaniu projektami to jeden z nich!  Do zobaczenia!

Zostań Sponsorem!

Odrobina statystyk

Satysfakcja uczestników
98%
Polecenie naszych wydarzeń
100%
Zaangażowanie wolontariuszy
100%
Psychologia w Biznesie i Zarządzaniu Projektami - Konferencja ...

Krótkie Video-Podsumowanie: Konferencja Psychologia w Biznesie i Zarządzaniu Projektami

Publié par PMI Wroclaw sur dimanche 13 novembre 2016