Psychologia w Biznesie i Zarządzaniu Projektami to wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju konferencja w Polsce, której celem jest zwrócenie uwagi na miękkie aspekty prowadzenia biznesu, relacje międzyludzkie, budowanie zespołów, budowanie marki osobistej, motywowanie oraz bycie zmotywowanym, a w efekcie budowanie przyjaznego otoczenia pracy i odnoszenia sukcesów.

Zaproszeni prelegenci to wybitne postaci polskiej sceny psychologii, biznesu, zarządzania projektami oraz specjaliści budowania marki osobistej, budowania strategii oraz skutecznych zespołów. Wieloletni coachowie, mentorzy, mówcy, specjaliści jedyni w swoim rodzaju, którzy doskonalą swój warsztat w całym świecie.

PMI Wroclaw2016 216-min
PMI Wroclaw2016 251-min

Nasi goście inspirują błyskotliwością, szerokim doświadczeniem, motywują do zmian, pokazując inny punkt widzenia. Punkt niezbędny na mapie każdego, kto dostrzega konieczność zmian, samodoskonalenia, zrozumienia świata wewnętrznego i zewnętrznego, świata biznesu, świata wyjątkowych ludzi.

21 października 2016 to także wyjątkowy dzień w Twoim kalendarzu. Dzień wymiany doświadczeń, zdobycia unikatowej wiedzy i zdobycia nowych umiejętności: pracy w zespole, zrozumienia szefa, biochemii władzy, otoczenia, rozwoju samoświadomości i odnoszenia sukcesów w życiu zawodowym i nierzadko prywatnym.

Kliknij w wybrane kółko i zobacz kim są nasi prelegenci!

Szkoła Praktyków Wizualnych

 • Agnieszka Świst-Kamińska
  Agnieszka Świst-Kamińska
 • Mirosław Dąbrowski
  Mirosław Dąbrowski
 • Michał Kasprzyk
  Michał Kasprzyk
 • Łukasz Olczyk
  Łukasz Olczyk
 • Miłosz Brzeziński
  Miłosz Brzeziński
 • Kate Terlecka
  Kate Terlecka
 • Grzegorz Szałajko
  Grzegorz Szałajko

Szkoła Praktyków Wizualnych

Specjalnie dla PMI Wrocław, trenerki ze Szkoły Praktyków Wizualnych przeprowadzą zapis graficzny Psychologii w Biznesie i Zarządzaniu Projektami!

Z przyjemnością informujemy, że cały zapis możliwy jest dzięki uprzejmości Expericence Corner, który poza ufundowaniem materiałów niezbędnych do przeprowadzenia Graphic Recordingu, przygotował niespodziankę dla naszych uczestników 🙂

Graphic recording to realizowany na żywo, na dużym formacie, graficzny zapis poszczególnych wykładów konferencyjnych, pozwalający na zrozumienie trudniejszych zagadnień i utrwalenie treści przez uczestników. Graficzna prezentacja zawiera kluczowe idee, a połączenie haseł i zabawnych rysunków sprawia, że zapamiętywanie treści jest o wiele łatwiejsze.

Experience Corner stworzyli pasjonaci metody experiential learning. Łączą ich lata doświadczeń w projektowaniu gier szkoleniowych i implementacji autorskich programów rozwoju. Gromadzona nieustannie wiedza i międzynarodowa sieć ekspertów pozwoliły stworzyć pierwszy w tej części Europy internetowy sklep z wyselekcjonowanymi narzędziami szkoleniowymi światowych marek. Experience Corner to także źródło wydajnych i efektownych narzędzi dla specjalistów w dziedzinie nauczania i rozwoju. Dzięki oferowanym rozwiązaniom procesy szkoleniowe stają się bardziej angażujące i skuteczne, a niezapomniane doświadczenia klientów łączą się z trwałymi efektami pożądanych zmian. Trenerzy, coachowie, nauczyciele, edukatorzy, konsultanci, managerowie i specjaliści z obszaru HR, psychologowie i doradcy zawodowi wykorzystują ich gry i symulacje szkoleniowe, interaktywne ćwiczenia rozwojowe, narzędzia do aplikowania w coachingu, materiały do wizualizacji, facylitacji i wspierania procesu grupowego oraz polecane przez nich książki.

experiencecorner-biale-min

Agnieszka Halama i Danuta Kitowska

Nasze “rekorderki” to  Agnieszka Halama i Danuta Kitowska – blogerka www.nauczona.pl , założycielki i trenerki Szkoły Praktyków Wizualnych, która jest jedynym projektem w Polsce realizującym edukację w zakresie myślenia wizualnego w oparciu o wieloetapowy program kształcenia. www.praktykwizualny.pl

 • Danuta Kitowska
  Danuta Kitowska
 • Agnieszka Halama
  Agnieszka Halama
Agnieszka Świst-Kamińska

Jest doradcą do spraw wizerunku, Style-Choachem i Cool Hunterem. Na codzień zajmuje się doradztwem i stylizacją męską, kobiecą oraz dress codem biznesowym.

Jest absolwentką prestiżowego Londyńskiego Uniwersytetu Central Saint Martins University of the Arts, na kierunku cool hunter oraz Szkoły Stylu Moniki Jaruzelskiej. Ukończyła liczne kursy w zakresie stylizacji męskiej i kobiecej jak, z Lekcją Stylu Ani Męczyńskiej oraz warsztaty stylizacji Glamour.

Z branżą modową jest związana od ponad 10 lat. Jako freelancerka współpracowała z redakcją InStyle, a także współtworzyła sesje zdjęciowe z gwiazdami polskiego show-biznesu. Jako stylistka współpracowała przy największej modowej imprezie w Polsce – Fashion Week w Łodzi. Jako style coach relacjonuje pokazy London Fashion Week.

Doradza swoim klientom, jak korzystać z mody i sięgać po to, co jest w niej najlepsze dla nich samych. Do osób, które stylizuje, zawsze podchodzi indywidualnie.

Udziela eksperckich wywiadów w telewizji TVN oraz w Polskim Radio.

Mirosław Dąbrowski

Agile & Lean Coach. Konsultant oraz architekt rozwiązań IT z bogatym 13 letnim doświadczeniem w informatyce (początki jako programista JEE/PHP oraz Webmaster). Życie zawodowe związany z inżynierią oprogramowania (web, mobile, ecommerce, enterprise). Posiada 5 lat międzynarodowego doświadczenia jako Agile Coach oraz 8 lat doświadczenia w inżynierii oprogramowania. Wspierał i prowadził dziesiątki zespołów programistycznych. Autor narzędzia do badania dojrzałości projektów zwinnych. Przez ostatnie 11 lat szkolił, coachował zespoły oraz realizował projekty z i dla: ABB, ABC Data, Arvato, Asseco, Atena, Bank BPH, Bank WBK, Capgemini, Codesushi, Comarch, Deutsche Bank Polska, IDEO, Infovide-Matrix, ING, Interia, Kemira, Macoscope, Media-Saturn (Media Markt oraz Saturn), Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Sprawiedliwości, Nokia Siemens Networks, Oracle, Orange, PGE, Scania, Sopra Steria, Sygnity, Tieto, Tauron, UBS, Unity, Volvo IT, ZUS i wielu innych.

Międzynarodowy anglojęzyczny trener, wykładowca, autor i prelegent

Anglojęzyczny, międzynarodowy trener z szerokiego obszaru zarządzania (zarówno tradycyjne oraz zwinne) oraz IT (programowanie, testy, bezpieczeństwo, audyt). Posiada 11 lat aktywnej praktyki trenerskiej w ramach której przeszkolił ponad 5000 osób w Europie. Pełni rolę Master trenera w kilku międzynarodowych organizacjach. Odpowiada za rozwój kadry trenerskiej. Wiodący autor 50 akredytowanych szkoleń. Akredytowany trener PRINCE2, PRINCE2 Agile, MSP, MoP, P3O, ITIL, MoV, M_o_R, AgilePM, OBASHI, ASL2, BiSL i wielu innych standardów.

Autor wielu artykułów z dziedziny zarządzania projektami. Prelegent na polskich i zagranicznych konferencjach z obszarów Agile. Twórca 50+ interaktywnych map myśli nt. zarządzania oraz IT (ponad 2mln odwiedzin i 150.000 polubień): www.miroslawdabrowski.com.

Osiągnięcia

 • Wiodący ambasador konsorcjum DSDM International, jedyny w Polsce cetyfikowany DSDM Agile Trainer-Coach
 • Ambasador konsorcjum ASL BiSL Foundation, tłumacz stadardów ASL i BiSL
 • Ekspert merytoryczny AXELOS. Tłumacz standardu PRINCE2 Agile
 • Finalista prestiżowego międzynarodowego konkursu Agile Awards w kategoriach:
  • Najlepszy zespół stosujący metodykę DSDM/AgilePM
  • Wkład w promocję metodyki DSDM/AgilePM na świecie
Michał Kasprzyk
Wystąpienia publiczne towarzyszą mu już od kilku lat. Twórca  TEDxWroclaw – konferencji na licencji TED o Pomysłach Wartych Rozpowszechniania. Swoje zamiłowanie do przemówień realizuje poprzez przygotowywanie mówców do ich wystąpień, szkolenia z umiejętności prezentacyjnych oraz przemawianie i prowadzenie konferencji. Prowadzi również Biuro Mówców Spice, w ramach którego reprezentuje kolegów po fachu.
Uwielbia podróżować, oglądać seriale i spędzać czas wśród ludzi, szczególnie tych najbliższych.
Łukasz Olczyk

Konsultant i coach biznesowy. Poprzednio pracował jako Agile coach, Product Owner, Scrum Master, kierownik projektu i programista. Pracę z zespołami rozpoczął na Politechnice Warszawskiej, by od 2007 r. pracować dla łódzkiej firmy Ericpol. Od 2014 wspiera swoimi umiejętnościami, z wzajemnością, wrocławską firmę Objectivity, aktualnie aktywnie wspierając działania sprzedażowe. Prowadzi coaching indywidualny liderów Agile’owych, jak i całych zespołów, propaguje wiedzę poprzez prezentacje i szkolenia. Prywatnie pasjonat
psychologii, pisarz i entuzjasta motoryzacji.

Miłosz Brzeziński

Autor, konsultant w zakresie efektywności osobistej i społecznego rozumienia zjawisk psychologicznych, inspirator współpracujący z organizacjami na całym świecie. Mentor AIP Business Link, członek Rady Ekspertów ośrodka analitycznego THINKTANK, certyfikowany coach International Coaching Community, wykładowca akademicki, m. in. w programie Executive MBA w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Opublikował dziesiątki artykułów dotyczących rozumienia i praktycznego zastosowania psychologii akademickiej.

Jest autorem książek dotyczących wdrażania zmian w środowisku pracy i środowisku domowym, m.in: “Pracować i nie zwariować”, “Biznes czyli sztuka budowania relacji”, “Życiologia”, “Jak pies z Kotem”, “Głaskologia” oraz “Wy Wszyscy Moi Ja”. Gościnnie pojawił się także w pozycji “Dekalog Szczęścia”, jako ekspert w zakresie porządkowania otoczenia biznesowego.

Wypowiada się także goszcząc na łamach takich magazynów jak “Forbes”, “Duży Format”, “Playboy” oraz gazet: “Gazeta Wyborcza”, “Polska the Times”. Miłosz Brzeziński dokonuje analiz na antenie TVN, TVN CNBC, TVP, Polskiego Radia, RMF, Antyradia, Radia Zet.

 

Kate Terlecka
Mentorka o niezwykłej charyzmie. Jeden z najbardziej doświadczonych ekspertów Scrum w Polsce i akredytowany trener Scrum.org już od sześciu lat. Brała udział w niejednej transformacji. Ze względu na doświadczenie w pracy z zespołami i biznesem często przypadają jej w udziale najcięższe przypadki. Naucza między innymi Nexusa, egzoszkieletu do skalowania Scruma. Niezwykle cierpliwa i zdeterminowana. Chce zmienić sposób w jaki tworzy się oprogramowanie w Polsce. Uczy wszystkiego co może pomóc organizacji zdobyć przewagę nad konkurencją na wszystkich poziomach: Agile, Scrum, Kanban, przywództwa, dobrego zarządzania ludźmi, pracy z zespołami.
Grzegorz Szałajko

Wspiera menedżerów w budowaniu strategii, modeli biznesowych oraz skutecznych środowisk do realizacji przedsięwzięć, doskonalenia metod zarządzania i skutecznego wprowadzania zmian. Jednocześnie wnosi do ich organizacji swoje bogate międzynarodowe doświadczenie oraz pasję do zarządzania projektami. Posiada doświadczenie zawodowe obejmujące zarówno współpracę z firmami o zasięgu globalnym jak i z lokalnymi liderami rynku w branżach takich jak IT, telekomunikacja, outsourcing usług, finanse i bankowość, R&D, produkcja przemysłowa, energetyka czy branża wydobywcza. Fellow w międzynarodowym think-tanku Systemic Excellence Group.

Wiodący edytor międzynarodowego standardu oceny projektów IPMA Project Excellence Baseline. Jeden z pierwszych członków PMI Poland Chapter oraz współzałożyciel wrocławskiego oddziału PMI, w którym pełnił przez kilka lat funkcję v-ce prezesa d.s. współpracy. Wykłada zarządzanie strategiczne oraz zarządzanie projektami w programach MBA, Executive MBA oraz na licznych studiach podyplomowych. Ponadto, Grzegorz jest cenionym speakerem zapraszanym do udziału w krajowych i międzynarodowych wydarzeniach w dziedzinie zarządzania projektami.

Absolwent Informatyki na Politechnice Wrocławskiej oraz Socjologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Posiada m.in. certyfikaty Project Management Professional (PMP), International Certified Coach (ICC), Certified Information Systems Auditor (CISA) oraz uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa.

Danuta Kitowska

Danuta Kitowska – blogerka: www.nauczona.pl, trener myślenia wizualnego, entuzjasta sketchnotingu i zarządzania wiedzą, dr pedagogiki.

Agnieszka Halama

Agnieszka Halama – certyfikowany trener warsztatu grupowego, trener myślenia wizualnego, pedagog, psychoterapeuta, prezes Fundacji Marchewkowe Pole, certyfikowany ekspert strategii rozwoju wolontariatu w Polsce.